HakkımızdaDSYG, 20 yılı aşkın süredir sektörel dergi, katalog, kurumsal dergi, teknik kitap yayıncılığı yapıyor,B2B iletişim hizmetleri veriyor. İletişim danışmanlığı, reklam ve tanıtım projeleri alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Doğa Ajans ile birlikte “B2B pazarlama iletişimi hizmetleri”nin farklı bir uzmanlık alanı olduğunu kanıtlayan çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğa Sektörel Yayın Grubu, 2006 yılı itibarıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermektedir.

İçerik

Mekanik tesisat ve sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, ısı ve enerji alanlarında pazarda yer alan cihaz ve sistemlerin, uygulama, montaj, işletmeye alma, bakım ve servisini konu alan teknik yazılar, röportajlar, ürün tanıtımları, haberler.

Hedef Kitle

Mekanik tesisat ve sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, ısı ve enerji alanlarında pazarda yer alan cihaz ve sistemlerin, uygulama, montaj, işletmeye alma, bakım ve servis mühendisleri, uygulama firmaları, tekniker ve teknisyenleri, tesis teknik işletmecileri, ISK firmaları servis yöneticileri, meslek yüksek okulları ve liseleri öğretmenleri.

 
SahibiSorumlu Yazı İşleri Müdürü
Asrin Bakır Gerçek Oya Bakır
Genel Yayın YönetmeniYazı İşleri Müdürü
Gökçen Parlar Nihan Kolçak
Reklam Grup KoordinatörüReklam Müdürü
Asrin Bakır Gerçek Emin Deniz Demirek
Sektördeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize abone olun.

sosyal medyada takip edin: iskteknik.com